Шановні побутові споживачі!

Для отримання роз’яснень, стосовно припинення з 1 липня 2021 року своєї господарської діяльності в частині постачання природного газу побутовим споживачам, та механізму обрання  нового постачальника газу, споживачі ТОВ «АЗОВГАЗ» можуть звернутися до тимчасового консультаційного центру, який організований за адресою: м.Маріуполь вул. Миколаївська, буд.16 (корпус 2 каб.112). Консультації будуть проводитись  в липні-серпні 2021 року тричі на день (в 10-00 год, в 13-30 год, в 16-00 год)

Адміністрація ТОВ «АЗОВГАЗ».

 

 

 

Шановні побутові споживачі ТОВ «АЗОВГАЗ»!

     ТОВ «АЗОВГАЗ» змушене повідомити, що з 1 липня 2021 року припиняє свою господарську діяльність, в частині постачання природного газу побутовим споживачам, з причини відсутності газового ресурсу.

     Відповідно до Правил постачання природного газу споживачі автоматично переходять до «Постачальника останньої надії» (ПОН) - АТ НАК «Нафтогаз України» та перебувають там не більше 60 днів. В цей термін такі споживачі зобов’язані:

- провести остаточний розрахунок з попереднім постачальником за спожитий природний газ;

- укласти договір з новим постачальником на поставку природного газу. 

     У разі невиконання цих обов’язків, до споживача можуть бути застосовані заходи по припиненню розподілу природного газу, відповідно до умов Кодексу газорозподільних систем. Крім того, якщо боржник самостійно не вирішить питання по погашенню заборгованості, постачальник має право примусово стягнути заборгованість в судовому порядку, що збільшить суму боргу на суму витрат, пов’язаних із здійсненням цих заходів.

     Для звірки взаємних розрахунків, отримання довідок та вирішення інших питань споживачі ТОВ «АЗОВГАЗ» можуть до 31 серпня 2021 року звернутися:

- за адресою: м.Маріуполь вул. Миколаївська, буд.16

- через e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по телефону: (067) 644-63-83.

 

З повагою, адміністрація ТОВ «АЗОВГАЗ».

 

 

 

 

Шановні  споживачі!

      Повідомляємо, що Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері  енергетики  та  комунальних послуг, прийняла  Постанову №572 від 07.04.2021р., якою визначені нові умови постачання природного газу  населенню.

З 1 травня 2021 року за замовчуванням відбувається автоматичний перехід всіх споживачів на умови постачання природного газу за базовою  річною  пропозицією постачальника.

Особливості базової  річної  пропозиції (річний продукт на 2021-2022р.р.):

 • умови базової річної пропозиції є обов`язковими для споживачів, а також  не можуть змінюватись постачальником протягом строку її дії;
 • строк дії базової річної пропозиції не залежить від початку постачання газу споживачу та триває до 30 квітня 2022 року;
 • постачальник зобов`язаний оприлюднити ціну та іншу інформацію про базову річну пропозицію на власному веб-сайті до 25 квітня 2021 року;
 • ціна газу фіксується на період з 1 травня 2021  року по 30 квітня 2022 року і постачальник не матиме права протягом цього строку її збільшувати;
 • споживач зобов’язаний оплачувати рахунки постачальника за газ, спожитий протягом місяця, до 25 числа наступного місяця;

Споживач має право перейти на іншу комерційну пропозицію, що пропонується постачальником (місячну, квартальну, сезону, будь-яку іншу). Для цього необхідно оформити та надати постачальнику нову заяву–приєднання, а також пройти ідентифікацію споживача.

Постачальник має право відмовити у поверненні на умови базової річної пропозиції, якщо споживач переходив на іншу комерційну пропозицію або змінював постачальника. Про таке рішення він зобов’язаний повідомити споживачу протягом 10 робочих днів з дня отримання заяви-приєднання.

Особливості інших  комерційних  пропозицій:

 • умови інших комерційних пропозицій (в тому числі місячні, квартальні, сезонні, ін.) вільно завчасно пропонуються та змінюються постачальником;
 • ціна газу за іншими комерційними пропозиціями може змінюватись постачальником виключно з 1-го числа місяця, за умови її оприлюднення на веб–сайті за 5 днів до дати введення в дію;
 • постачальник може змінювати умови комерційних пропозицій та припиняти їх дію, за умови повідомлення споживачів не пізніше ніж за 1 місяць;
 • інформацію про діючі умови кожної комерційної пропозиції (або їх зміни) постачальник зобов’язаний розмістити та зберігати на  власному веб–сайті.

Адміністрація ТОВ «АЗОВГАЗ»

     ТОВ «АЗОВГАЗ» інформує  непобутових споживачів, з якими були укладені договори на постачання природного газу на 2021 рік, про неспроможність з 01.07.2021р. постачати природний газ,   у зв’язку з відсутністю ресурсів природного газу.

     Виходячи з вищевикладеного,  необхідно терміново обрати іншого постачальника природного газу, згідно умов діючого законодавства України.

     В іншому випадку, у разі відсутності підтвердженої номінації  від діючого постачальника на обсяги транспортування природного газу, Оператор ГРМ  в установленому законодавством порядку має право припинити газопостачання  на об'єкт споживача ( Глави 6 п. 7. п. 1 Постанови НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015р.   Кодексу газорозподільних систем).

Нагадуємо, що споживачі не звільняються від необхідності оплати

отриманих послуг з газопостачання природного газу!!!

     У разі наявності заборгованості споживачеві необхідно терміново провести оплату і ліквідувати наявну заборгованість. У разі несплати заборгованості, матеріали підлягають передачі до суду для примусового стягнення заборгованості.

Адміністрація ТОВ «АЗОВГАЗ»

 

 

 

 

 

 

 1. Для побутових споживачів, які в строк до 15.04.2021р. здійснять оплату простроченої заборгованості за попередні розрахункові періоди (заборгованість станом на 01.03.2021р.), ціна у квітні 2021року становитиме  8,10 грн. за 1м3 з ПДВ.*

 

 1. Для інших побутових споживачів, які не розрахуються     до 15.04.2021р. за природний газ, спожитий  до 01.03.2021р., ціна у квітні 2021року становитиме  

8,85 грн. за 1м3 з ПДВ.*

  * Без урахування вартості розподілу  (доставки) природного газу.

 

 Адміністрація ТОВ «АЗОВГАЗ»